Landskap med flod akvarell
2017-05-10
460912
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Landskap med flod, signerad Western, möjligen Charles Western (1856-1900/01), akvarell, ca 28x49 cm
Smärre fläckar