Design Erika Lagerbielke
2017-05-10
460888
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIKA LAGERBIELKE, vas, Orrefors, klotformad, spiralvriden dekor i ljusgrönt och blått, underfång i grönt, märkt Orrefors 9699-61, signerad och daterad 2004, 32-499, höjd 13 cm
Smärre repa