Johan Ossian Andersson oljemålning
2017-05-14
460856
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskbåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 64x101 cm