Rolf Mellström oljemålning
2017-05-10
460852
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): "Skymining/morkulla" signerad och daterad Rolf Mellström 1950, olja på pannå, ca 49x73,5 cm