William Avar
2017-05-14
460817
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Komposition, signerad och daterad William Avar 89, olja på duk, 125x74 cm