William Avar
2017-05-14
460806
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La parapluie noir, signerad och daterad W. Avar 66, olja på duk, 50x61 cm