Takarmatur mässing
2017-05-10
460801
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, mässing, 1950-tal, diameter ca 44 cm, höjd ca 30 cm
Slitage