Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, glas, mässing samt trä, 1900-talets mitt, oval form, svarvade ben, höjd ca 65, 67x41 cm
Bruksslitage
460766
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här