Armband med lavakaméer
2017-05-10
460737
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
ARMBAND, förgylld metall, lavakaméer, ovala med antkiserande kvinnoprofiler, längd ca 19 cm
Bruksslitage samt förgyllning med slitage, lagniar på baksidan på tre ställen samt framsidan på ett ställe, mindre repor