Pablo Picasso affisch
2017-05-10
460736
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973): efter, färglitografi, 1973, graverad samt signerad av Henri Deschamps, bladmått ca 65x51