Picasso litografi
2017-05-10
460731
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: kvinnoporträtt, signerad och daterad i trycket 2.4.63, färglitografi, ca 44x40 cm