Brosch kamé
2017-05-10
460715
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BROSCH, oädel metall, kamé, skurna klassiska kvinnoansikten av lava i olika färger samt en av korall, delvis 1800-tal, höjd 4 cm
Tennlödningar, omarbetad, fattningar med skador