Ebba Heuman Falsterbo olja
2017-05-09
460691
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EBBA HEUMAN (född 1979): Motiv från Falsterbo, signerad "Ebba Heuman", olja på duk, ca 20x30 cm