Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELGE LINDEN (1897-1961): Segelbåtar, signerad Linden, olja på pannå, ca 27x35 cm
460690
2017-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här