Olle Nordberg oljemålning
2017-05-09
460686
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG 1905-1986): Hemmanspar, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 19,5x20,5 cm