Vas Gunnar Nylund
2017-05-09
460666
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR NYLUND (1904-1997), vas, stengods, Rörstrand, äggskalsfärgad glasyr, signerad Nylund Sverige, höjd ca 24 cm
Ytrepor