Hans-Agne Jakobsson
2017-05-09
460664
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglamor, 1 par, 1960-tal, kupor i opalglas, höjd ca 30 cm
Smärre slitage