Cafébord
2017-05-09
460658
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CAFÈBORD, trä och metall, 1900-talets mitt, höjd ca 72, 55x60 cm
Bruksslitage