Tysk skola, omkring 1760
2017-05-09
460644
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
TYSK SKOLA (1700-tal), Vildhästar,
olja på duk, ca 54x72 cm.
Dubblerad, ytslitage.