Ring sterlingsilver med smaragd samt markasiter
2017-05-10
460622
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
RING, sterlingsilver, cabochonslipad ljust grön smaragd samt rosenslipade markasiter, importstämplad, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 5,2 g
Bruksslitage, ringskena senare bearbetad