Figurin Rörstrand
2017-05-09
460605
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RÖRSTRAND, figurin, 1900-talets första hälft, porslin, föreställande en uggla, undertill märkt Rörstrand, höjd ca 17 cm
Mindre nagg