Roland Svensson färglitografi
2017-05-09
460588
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Johnnie Repettos frontgarden", signerad roland S. 2/250, färglitografi, ca 47x35 cm.