Lars Boethius oljemålning
2017-05-09
460585
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): Odlingslandskap, signerad Lars Boethius, olja på duk, 27x35 cm