Skulptur brons
2017-05-09
460572
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, kvinna matar sin son, brons, osignerad, höjd ca 31 cm, bredd ca 34 cm
Skador