Carl Malmsten golvlampa
2017-05-09
460565
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Staken", golvlampa, 1900-talets andra hälft, brännmärkt CM, höj- och sänkbar, höjd ca 137 cm
Avskavt område på själva stången. Bruksslitage, ej funktionstestad. Ej originalskruv i foten.