Design Sigvard Bernadotte vinkylare
2017-05-09
460537
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIGVARD BERNADOTTE, vinkylare, nysilver, Georg Jensen Köpenhamn, 604/2000, signerad och daterad 2000, höjd 21 cm
smärre repor