Okänd konstnär akvarell 1800-tal
2017-05-08
460483
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vilande kor i landskap, akvarell, signerad P H Staines 1864, 30x54 cm