Marc Chagall färglitografi
2017-05-12
460451
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARC CHAGALL, efter, "La Révolution" färglitografi, 1963, utförd av Charles Sorlier efter förlaga av Marc Chagall, signerad i trycket, Arches papper, 54x47 cm