Jan W Morthenson
2017-05-08
460422
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN W MORTHENSON ( född 1940): "Haut Sec! Keeo Dry", signerad och daterad a tergo -87, XII, ca 62x50 cm
Fläckar