Ring 18 k guld
2017-05-10
460360
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k guld, trappslipad ljust lila ametist, 1940-tal, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 9,6 g
Sten med smärre repor