Olle Baertling
2017-05-11
460339
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OLLE BAERTLING (1911-1981): serigrafi på textil, 1977, ur sviten Flags for Americas Cup, signerad och numrerad Baertling 158/250, ca 63x40 cm