Kandelabrar
2017-05-09
460313
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 3 st., för 5 ljus vardera respektive 3 ljus, nysilver, höjd 35 cm
smärre slitage, smärre bucklor