Marion Belin
2017-05-07
460244
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARION BELIN (född 1933): Frukost i det gröna, signerad och numrerad 258/290, färglitografi, bildmått ca 60x45 cm