Klubbat för:
9 800 SEK
4 000 SEK
JOSEF FRANK, pallar, 1 par, modell 311, i rotting och bambu, för Svenskt Tenn, formgiven på 1930-talet, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, fläckar
460237
2017-05-07