Buddhor Asien trä
2017-05-07
460193
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BUDDHOR, 2 st., trä, Asien, 1900-tal, bemålade, höjd ca 17-25 cm, träsockel medföljer
Slitage, avslag