Olle Lindgren
2017-05-07
460189
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE LINDGREN (född 1930): Kvinna och ryttar med häst, monogramsignerad, olja på duk, ca 82x95 cm