Lennart Sand oljemålning
2017-05-07
460175
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART SAND (född 1946): Morkulla, signerad och daterad L. Sand -96, olja på duk, ca 26x33 cm