Kniv, samearbete
2017-05-21
460159
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHNNY BLIND (Storsand, född 1946), graverat renhorn, signerad o daterad JBlind 1990, högervänd, längd 27,5 cm