Fernandez Arman färglitografi
2017-05-07
460106
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med basfiol, signerad Arman, 45/150, färglitografi, ca 70x53 cm