Armband 14 k guld på silver 900
2017-05-07
460099
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARMBAND, 14 k guld på silver 900, 1900-talets andra hälft, Guatemala, dekor med figurscener, stämplad Joy SN. Antonio Hecho en Guatemala, längd 18 cm, vikt ca 32 g