Bengt Lindström etsning
2017-05-07
460045
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 10/80, etsning, bildmått ca 47x37 cm
PROVENIENS: Galleri Kavaletten