Anna Nordenskiöld
2017-05-07
460044
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA NORDENSKIÖLD (född 1957): Utan titel,
signerad och daterad Anna Nordenskiöld -89, olja på pannå, 30x40 cm