Ljuskrona
2017-05-06
460038
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, mässing behängd med prismor, 1900-talets mitt, diameter ca 25 cm
Visst slitage, enstaka prisma saknas