Prispokaler i silver
2017-05-07
460015
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
PRISPOKALER, 7 st, silver, GAB, Stockholm 1920/30-tal, höjd ca 6-12,5 cm, total vikt ca 518 g
Delvis med gravyr, smärre slitage