ILUX TAKLAMPAOR
2017-05-06
460001
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LILUXI/IVALO, taklplafonder/taklampor, 1 par,, 1970-tal, bemålad plåt, etikettmärkta, diameter ca 40 cm, höjd ca 60 cm
Proveniens: fojaen i Eskilstuna rådhus