Taklampor Lilux
2017-05-06
459993
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LILUXI/IVALO, taklplafonder/taklampor, 1 par, 1970-tal, bemålad plåt, etikettmärkta, diameter ca 40 cm, höjd ca 35 cm
Proveniens: fojaen i Eskilstuna rådhus
Bruksslitage