Serveringsskåp
2017-05-06
459976
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SERVERINGSSKÅP, 2000-tal, dörrpar med bakomfarande flyttbar hyllinredning, svängt krön, höjd ca 250, 150x60 cm
Visst slitage