Designoluce golvlampa
2017-05-06
459950
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DISEGNOLUCE, Italien, 1900-talets andra hälft, golvlampa i förkromad metall samt koppar, vinklingsbar hals, höjd ca 170 cm
Smärre slitage