Kniv i samearbete
2017-05-21
459942
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN MIKAEL HUUVA, kniv, samearbete, graverat renhorn, signerad o daterad JM Huuva -05, längd 24 cm