Oljemålning med ko
2017-05-06
459926
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Man med ko, olja på pannå, 15x20 cm